Poland
15

13220
points earned by our 274 teams

Międzynarodową Szkołą Tygodnia zostaje Zespół Szkół w Palikówce
Posted on 4 April 2017

Gratulacje dla drużyny Zespołu Szkół w Palikówce (woj. podkarpackie) za zostanie międzynarodowym zespołem w tym tygodniu.
Obrońcy Czystej Wody jest bardzo aktywną grupą Badaczy Wody, która ukończyła już większość wyzwań, w tym cztery według własnych pomysłów.
Ważną cechą tych Badaczy Wody było dzielenie się swoimi wodnymi doświadczeniami ze społecznością szkolną. Na kilku przeprowadzonych przez siebie warsztatach z entuzjazmem angażowali rówieśników i uczniów młodszych klas. W wyniku znacznych przygotowań i ku radości wszystkich zorganizowali pokaz modnej wody oraz wymianę książek, gier i innych przedmiotów. Szkoła przygotowuje się teraz, aby pokazać lokalnej społeczności swoją pasję na rzecz poszanowania wody i różne wodne tajemnice podczas festiwalu wody.
Zespół jest także jednym z pięciu drużyn Badacza Wody, który ambitnie podjął się eksperymentu, aby sprawdzić, czy kiełki w wodzie traktowanej z miłosierdziem rosną lepiej. Ku swemu zadziwieniu potwierdzono, że kiełki w wyniku takiego zabiegu wyrastają na znacznie wyższe niż inne! Była to wielka lekcja o wartościach w życiu.
Gratulujemy Obrońcom Czystej Wody i życzymy powodzenia podczas Festiwalu Wody!


|
Likes
 (5)


Water Explorer is a Global Action Plan initiative
in association with
18.00 MB