Poland
15

13220
points earned by our 274 teams

Festiwal Wody - możliwość wniosku o dotację
Has Attachment
Posted on 21 April 2017

Drodzy Koordynatorzy,
Dziękujemy za wspaniałą pracę wszystkim zespołom Badacza Wody. Podsumowaniem i poszerzeniem rocznej aktywności jest Festiwal Wody w szkole i społeczności lokalnej.
Zachęcamy do przygotowania Festiwalu Wody w swojej szkole lub gimnazjum. Do pomocy w zaplanowaniu festiwalu oferujemy poradnik (w załączeniu). Zapraszamy do zgłaszania się z wnioskiem o dotację. W edycji 2017 r. mamy możliwość przyznania 10 dotacji dla najbardziej aktywnych szkół w Polsce. Kwota dotacji może wynieść do 1200 zł. Festiwale zostaną przeprowadzone do 20 czerwca 2017 r.
Przy przyznawaniu dotacji będą brane pod uwagę następujące czynniki: a) Liczba ukończonych wyzwań, możliwie w każdym z obszarów misji; b) Zaangażowanie uczniów w promowanie wodnych działań w szkole i społeczności;  c) Liczba i jakość artykułów zamieszczonych na blogu, możliwie po każdej aktywności; d) Generowane działaniami wartości i oszczędności m3 wody; f) Tworzenie własnych wyzwań.

Prosimy o przesyłanie do 1 maja 2017 krótkiego maila z intencją przeprowadzenia Festiwalu Wody i wnioskowania o dotację: biuro@gappolska.org lub zs.nitak@gappolska.org W odpowiedzi prześlemy arkusz do wypełnienia na temat planowanych wydatków oraz umowę.
Zwracamy uwagę, że Festiwal można także organizować bez udziału środków Fundacji GAP.
Spośród wszystkich szkół, które przeprowadzą Festiwal i prześlą do 27 czerwca sprawozdania z jego przebiegu, 5 szkół zostanie zaproszonych na krajową galę finałową programu w Warszawie we wrześniu 2017. Jedna z 5 szkół zostanie wybrana międzynarodowym finalistą, a jej przedstawiciele zaproszeni będą na galę międzynarodową jesienią 2017.
Dziękujemy zespołom, które wytrwale działają na rzecz czystej wody dostępnej dla wszystkich!

Zespół Badacza Wody


|
Likes
 (5)


Water Explorer is a Global Action Plan initiative
in association with
18.00 MB